Aktualności
Rekrutacja - Trening Zastępowania Agresji
Trening przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 13-16 lat mającej trudności z kontrolowaniem złości.
Oferta przeznaczona dla młodzieży zobowiązanej do udziału w treningu postanowieniem sądowym lub młodzieży ze wskazaniem przez pedagogów/psychologów szkolnych.
Udział jest całkowicie BEZPŁATNY.
Trening składa się z warsztatów podzielonych na trzy bloki tematyczne:
1. Trening Umiejętności Społecznych. Młodzież ćwiczy umiejętności społeczne z którymi mają trudności na co dzień. Są zachęcani do utrwalania i wdrażania w życie wyuczonych na zajęciach sposobów postępowania.
2. Trening Kontroli Złości, na którym uczniowie uczą się rozpoznawać, kontrolować i redukować swój gniew.
3. Trening Wnioskowania Moralnego. Na tych zajęciach młodzież dyskutuje o istotnych dla siebie problemach, porusza różnego rodzaju dylematy, zastanawia się nad wieloma możliwościami ich rozwiązania.
Trening będzie się odbywać w formie zajęć grupowych. Obejmować będzie 30 godzin warsztatowych.
Rekrutacja trwa do 23 listopada 2016 roku.
Trening rozpocznie się 1 grudnia 2016 roku
Trening prowadzony będzie przez certyfikowanych trenerów Instytutu Amity.
Rekrutacja online za pomocą formularza:
Formularz dostępny jest również na stronie
Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel.: 609 651 600