Strona WWW

Aktualności

Akcja Lato 2018

2018.07.31
AKCJA LATO - osiedle Zielone Wzgórza
 

02-06 lipca odbyła się I Akcja Lato zorganizowana na osiedlu Zielone Wzgórza. Dzieci uczestniczyły w wielu atrakcjach przygotowanych przez Stadion Miejski, mogły rywalizować w różnych turniejach, zagrały w koszykówkę ze znaną drużyną „Żubry”. Brały też udział w turnieju piłki nożnej. Największym zainteresowaniem cieszył się painball w którym dzieci mogły wykazać się sprawnością a także precyzją i dokładnością.

09-13 lipca odbyła się II Akcja Lato. Ten tydzień poświęcony był poznawaniu ciekawych miejsc w Białymstoku. Podopieczni mogli poznać Muzeum Przyrodnicze a także zwiedzić ekspozycje poświęcone zwierzętom, skałom, minerałom i roślinom. Ponadto odbyły się różne gry i zabawy na największym placu zabaw w Białymstoku. Skorzystaliśmy również z oferty edukacyjnej Muzeum Wojska, dzieci miały okazję przyjrzeć się bliżej historii, zobaczyć i przymierzyć strój żołnierza oraz sprawdzić swoją historyczną wiedzę w zajęciach „Odkryj kartę”.

16-20 lipca odbyła się III Akcja Lato. Największym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty w klimacie białoruskim podczas których dzieci poznały kulturę białoruską, piosenki, bajki oraz uczyły się wyszywać haftem krzyżykowym. Odbyła się również wycieczka na Plac Miejski gdzie zostały zorganizowane liczne gry i zabawy. Na zakończenie Akcji Lato osiedle udaliśmy się na plażę miejską.

Zapraszamy do galerii