Strona WWW

Osiedle Starosielce - lokal przy ul. Barszczańskiej

LOKAL PRZY UL. BARSZCZAŃSKIEJ 5A

wychowawcy:

 Agnieszka Chodnicka

04.12. 14.00-19.00 zajęcia chemiczne - robienie mydełek
10.12. 15.00-19.00 gry i zabawy
11.12. 14.00-19.00 robienie ozdób z masy porcelanowej
12.12. 14.00-19.00 zajęcia taneczne
17.12. 15.00-19.00 zajęcia ruchowe
18.12. 14.00-19.00 robienie ozdób świątecznych
23.12. 10.00-14.00 robienie pierniczków

Kacper Grabarczyk

06.11. 15.00-17.00 zajęcia sportowe boisko ul. Barszczańska 5A

08.11. 15.00-17.00 zajęcia sportowe boisko ul. Barszczańska 5A

21.11.    18.30-21.30  lokal programowy Barszczańska 5A

Jarosiewicz Anna

05.12. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne - lampiony z pomarańczy
10.12. 16.00-20.00 gry i zabawy na osiedlu
12.12. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne - papierowe bombki przestrzenne
14.12. 13.30-18.30 wyjście do Centrum Wspinaczkowego FLASH
17.12. 16.00-19.00 gry i zabawy na osiedlu
18.12. 14.00-19.00 gry planszowe
19.12. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne - kubki z marmurkowym wzorem

 Karolina Koczewska

02.12. 08.00-11.00 koordynowanie działań
03.12. 14.30-19.30 wyjście do Kina Helios
05.12. 12.00-17.00 koordynowanie działań
12.12. 12.00-17.00 koordynowanie działań
18.12. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne- wykonywanie choinek z szyszek
19.12. 14.00-19.00 zajęcia o tradycjach świątecznych w innych krajach
23.12. 14.00-19.00 świąteczne dekorowanie lokalu, zajęcia taneczne

 
 Sylwia Konopka

02.12. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii
05.12. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne
09.12. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii
14.12. 10.00-15.00 karaoke
16.12. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii
19.12. 14.00-19.00 zajęcia taneczne
20.12. 15.00-20.00 zajęcia muzyczne

Kacper Oniśko

05.12. 14.00-19.00 zajęcia sportowe
06.12. 14.00-19.00 zajęcia sportowe
07.12. 10.00-15.00 zajęcia sportowe
08.12. 14.00-19.00 wyjście na mecz UKS Dojlidy
13.12. 14.00-19.00 zajęcia sportowe
14.12. 10.00-15.00 zajęcia sportowe
15.12. 10.00-15.00 zajęcia sportowe
17.12. 14.00-19.00 zajęcia sportowe
19.12. 14.00-19.00 zajęcia sportowe
20.12. 14.00-19.00 zajęcia sportowe


 Tomasz Radziwoniuk

02.12. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii.
06.12. 14.00-19.00 zajęcia filmowe
07.12. 12.00-17.00 zajęcia sportowe
09.12. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii.
13.12. 15.00-20.00 warsztaty tematyczne
14.12. 12.00-17.00 zajęcia sportowe
16.12. 09.00-14.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii
20.12. 14.00-19.00 warsztaty popkulturowe
23.12. 10.00-15.00 gry i zabawy rekreacyjne

Julita Stryjewska

03.12. 14.00-19.00 wyjście do Kina Helios
05.12. 14.00-19.00 wyjście na "Mikołajki" Podwórka Animacji
06.12. 14.00-19.00 wieczór filmowy
11.12. 14.00-19.00 zajęcia DIY
12.12. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne
13.12. 14.00-19.00 gry i zabawy ruchowe
14.12. 14.00-19.00 zajęcia DIY
19.12. 14.30-19.30 wyjście na lodowisko

ZAJĘCIA KULINARNE:

Karolina Koczewska, Julita Stryjewska

04.12. 14.00-19.00 zajęcia kulinarne
10.12. 14.00-19.00 zajęcia kulinarne
17.12. 14.00-19.00 zajęcia kulinarne

Wolontariusz: Sylwia Żebrowska