Strona WWW

Osiedle Starosielce - lokal przy ul. Barszczańskiej

LOKAL PRZY UL. BARSZCZAŃSKIEJ 5A

wychowawcy:

 Agnieszka Chodnicka

15.04. 14.00-19.00 zajęcia ruchowe
20.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne
21.04. 15.00-19.00 zajęcia sensoryczne
22.04. 14.00-19.00 zajęcia taneczne
23.04. 14.00-19.00 gry i zabawy na świeżym powietrzu
24.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne

Jarosiewicz Anna

18.04. 10.00-14.00 popołudnie filmowe dla dzieci
22.04. 10.00-15.00 zajęcia plastyczne - papier czerpany
25.03. 15.00-18.00 wyjście na ściankę wspinaczkową OKAPIK
27.04. 15.00-19.00 zajęcia plastyczne - kwiatowe talerzyki z gliny
28.04. 15.00-19.00 gry i zabawy na osiedlu

 Karolina Koczewska

16.04. 15.00-20.00 koordynowanie działań
20.04. 11.30-16.30 gry i zabawy
27.04. 14.00-19.00 zajęcia taneczne
29.04. 14.00-19.00 zajęcia na podwórku
30.04. 15.00-19.00 koordynowanie działań

 
 Sylwia Konopka

21.04. 13.00-18.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii
23.04. 13.00-18.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii
25.04. 09.00-15.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii
30.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii

Kacper Oniśko

15.04. 14.00-19.00 zajęcia sportowe
16.04. 14.00-19.00 zajęcia sportowe
17.04. 14.00-19.00 wyjście na gry terenowe
18.04. 10.00-15.00 zajęcia sportowe
19.04. 10.00-15.00 zajęcia sportowe
20.04. 09.00-14.00 zajęcia sportowe
21.04. 10.00-15.00 zajęcia sportowe
25.04. 10.00-15.00 wycieczka rowerowa
26.04. 10.00-15.00 zajęcia sportowe

 Tomasz Radziwoniuk

16.04. 16.30-20.00 warsztaty z popkultury
17.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii
22.04. 11.00-14.30 warsztaty z popkultury
23.04. 09.00-12.00 zajęcia filmowe
24.04. 14.00-19.00 gry i zabawy rekreacyjne
25.04. 09.00-14.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii
28.04. 15.00-20.00 zajęcia plastyczne z elementami arteterapii

Julita Stryjewska

16.04. 15.00-20.00 zajęcia rekreacyjna
17.04. 14.00-19.00 zajęcia "ZRÓB TO SAM"
23.04. 09.00-14.00 zajęcia plastyczne
24.04. 10.00-15.00 zajęcia rekreacyjne

Sylwia Żebrowska

16.04. 14.00-19.00 gry i zabawy ruchowe
18.04. 11.00-15.00 zajęcia taneczne
23.04. 14.00-19.00 zajęcia plastyczne
30.04. 15.00-19.00 zajęcia chemiczne


 

ZAJĘCIA KULINARNE:

Karolina Koczewska, Julita Stryjewska

21.04. 10.30-15.30 zajęcia kulinarne
28.04. 14.00-19.00 zajęcia kulinarne